Likvidace a odkup firem

To nejdůležitější o likvidaci a odkupu nepotřebných firem

Jestliže vlastníte obchodní společnost, kterou již dále nepotřebujete a ve které již nechcete žádným způsobem působit, jsou tu pro vás naše služby likvidace, příp. odkup společnosti.

Likvidace obchodní společnosti je naprosto legální způsob zrušení firmy, který je však časově náročný. Díky likvidace vaše firma zanikne a zmizí definitivně z OR. Celým procesem vás provedeme a po celou dobu vám bude plně k dispozici profesionální poradce Woolfeholding.cz.

Nemáte-li dostatek času, abyste si prošli celým procesem likvidace, je pro vás vhodnější naše služba odkup společnosti.

S jakýmikoliv dotazy nás neváhejte kontaktovat!

Likvidace společnosti už za 29.900,- CZK!

Jestliže se rozhodnete pro likvidaci své firmy, dojde k jejímu úplnému zrušení. Vaše společnost bude vymazána z OR. Jakmile již bude firma v likvidaci, tak už neprovádí žádnou obchodní činnost a všechno směřuje pouze k vypořádání aktiv a pasiv, aby mohla společnost zaniknout.

Celou likvidaci pro vás zajistíme a obstaráme všechny právní úkony, které s likvidací souvisí. Pochopitelně se také postaráme o vymazání firmy z OR. Vše důležité najdete zde: likvidace společnosti.

Naše ceny likvidace firmy jsou již od 29.900,- CZK bez DPH!

Odkup společnosti

Vlastníte-li spol. s r. o., a. s. nebo SE, kterou již nepotřebujete, a chcete ji prodat? V případě, že je vaše společnost bez závazků (tzn. není zadlužená), obraťte se na nás! Woolfeholding.cz od vás odkoupí firmu, která již z vašeho pohledu neplní účel.

Všechny nutné právní náležitosti vyřídí naši odborníci (vč. změny sídla a statutárního orgánu).

Chcete-li prodat svou firmu a nemáte-li na ni kupce, neváhejte oslovit specialisty z Woolfeholding.cz!

Vše důležité najdete zde: odkup společnosti.

Jestliže svou společnost již nepotřebujete, objednejte si naši službu likvidace nebo odkup společnosti!

Kontaktujte nás