Vedení účetnictví

Vše důležité k vedení účetnictví

Spolupracujeme s renomovanou účetní firmou a nabízíme tak vysoce kvalifikované účetní a daňové služby. Využíváme moderní účetní technologie a nabízíme možnost vedení účetnictví on-line. Zajišťujeme vzdělané a zkušené odborníky, kteří jsou plně k dispozici a zodpoví všechny otázky.

Pro naše stálé klienty (tzn. pro ty z vás, kteří si u nás objednají ready made společnost, příp. založení nové obchodní firmy) je samozřejmá sleva ve výši 10 %. Tato sleva není časově omezená, takže budete mít levnější kompletní vedení účetnictví po celou dobu, po kterou budete tuto službu využívat.

Naše nabídka není místně omezená, tzn. že vedení účetnictví poskytujeme firmám i FO se sídlem kdekoliv v České republice!

S jakýmkoliv dotazem týkajícím se vedení účetnictví nás neváhejte kontaktovat!

Naše nabídka účetních a daňových služeb zahrnuje:

 • vedení a zpracování podvojného účetnictví pro FO i PO, tzn. pro spol. s r. o., a. s., v. o. s., SE, SVJ, družstva atp.;
 • vedení jednoduché účetnictví (daňové evidence);
 • vedení účetnictví s mezinárodním prvkem (konverze měn, vedení VAT, VIES);
 • daňové poradenství a daňová optimalizace;
 • zpracování daňových přiznání k dani z příjmu, DPH, silniční dani, srážkové dani apod.;
 • služby nezávislého daňového poradce a externího auditora;
 • skladové hospodářství;
 • mzdy, odměny, mzdovou a personální agendu, odměny statutárních orgánů společností, pracovní cesty, benefity zaměstnanců;
 • zastoupení při jednání s orgány finančního úřadu, správy sociálního zabezpečení, zdravotními pojišťovnami (vč. jednání a příprav ke kontrolám);
 • Nezávaznou odbornou konzultaci, týkající se našich služeb (tzn. jak je využívat, co se pro vaši firmu nejlépe hodí atp.) ZDARMA!
 • a mnoho dalších služeb.

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat!

Vedení účetnictví / daňová evidence

Kontaktujte nás

Mzdová agenda, skladové účetnictví a finanční poradenství

Zpracování mezd patří k základním záležitostem každé větší firmy (resp. každé, která má zaměstnance). Woolfeholding.cz pro vás zajistí zkušenou mzdovou účetní, která "v tom umí chodit" - postaráme se vám o kompletní mzdovou agendu (vedení, účtování mezd, mzdové poradenství). Vše s jednou účetní, snadno a kvalitně.

Jestliže se chystáte vést skladovou evidenci, naši účetní jsou vám plně k dispozici! Poradí, pomohou, vše zařídí za vás.

Woolfeholding.cz zajistí vedení jednoduchého i podvojného účetnictví. Kompletní účetní služby za rozumnou cenu, spolehlivě a přehledně. Svěřte své účetnictví a daně profesionálům z Woolfeholding.cz a nebudete litovat. Veškeré účetní služby zajistí naši specialisté na účetnictví a vám tak ubyde obrovské množství starostí.

S jakýmikoliv dotazy nás neváhejte kontaktovat! Jsme tu pro vás!

Outsourcing a ceník účetnictví

Abyste se mohli koncentrovat na podnikatelské aktivity v užším slova smyslu, potřebujete někoho, kdo se vám postará o účetnictví. Právě outsourcing může být tím pravým řešením, jak získat jistotu kvalitního a bezpečného účetnictví a zároveň snížit náklady. Účetní outsourcing a outsourcing mezd zajišťuje Woolfeholding.cz prostřednictvím externího účetního specialisty, který takto vede účetnictví pro více společností. Je spolehlivý, vzdělaný a zkušený! Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.

Všechny ceny týkající se mezd, účetnictví a daňového poradenství naleznete na: ceník vedení účetnictví. Přímo v ceníku pak můžete najít případné slevy a akce.

Daňové poradenství a vedení účetnictví - Praha

Naši účetní a daňoví specialisté se dokonale orientují v moderním účetnictví a v daňových zákonech. Jsou to odborníci každým coulem. Woolfeholding.cz vám nabízí všechny daňové a účetní služby - od poradenství, přes zpracování daňového přiznání, až po kompletní vedení vašeho účetnictví a daňové evidence. Zajišťujeme také daňové audity. Pro obchodní společnosti z Prahy je ideální naše mzdová účetní z renomované účetní kanceláře v Praze. Osobní konzultace a poradenství samozřejmostí.

Neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás!

Daňové poradenství pro živnostníky

V naší nabídce je pochopitelně také kompletní účetní a daňová správa pro OSVČ, tedy pro podnikající fyzické osoby. Každý živnostník je u nás vítán - zodpovíme otázky, pomůžeme s nejasnostmi, vše zařídíme za vás. Obraťte se na odborníky a budete mít po starostech. Woolfeholding.cz - jistota na trhu!