Prodej sídla firmy Praha

Naše společnosti Woolfe Holding a.s. nabízí vedle služeb zakládání společností a prodej hotových ready-made společností také související službu prodej sídla firmy Praha. Hledáte-li pro svou firmu atraktivní adresu, obraťte se právě na nás. Naše pražské adresy připravené pro vaši firmu se nacházejí na prestižních místech v Praze.

Woolfe Holding a.s. nabízí službu prodej sídla firmy Praha za jednu z nejlepších cen na trhu. Je to služba užitečná pro podnikatele, kteří mají zájem o snížení nákladů za pronájem kanceláře, nechtějí si koupit nebo pronajmout vlastní kancelář, záleží jim na profesionální firemní image, kterou dobrá adresa dotváří, mají v plánu krátkodobý podnikatelský projekt nebo mají zájem o službu virtuální kanceláře.

V rámci služby prodej sídla firmy Praha samozřejmě umístíme hlavičku vaší firmy na domě či v jeho vnitřních prostorách, adresu sídla si můžete nechat zapsat jako registrační adresu vaší firmy do obchodního rejstříku, zajistíme přebírání došlé pošty a oznámení emailem s možnostmi vyzvednutí přímo v kanceláři.

K měsíční ceně sídla se nepřipočítávají žádné jednorázové poplatky, klient platí vždy jen za službu poskytnutí sídla na naší adrese.

Získali jste dostatek informací? Objednejte si Prodej sídla firmy Praha.

Kontaktujte nás
Zpět na Poskytnutí sídla firmy