Prodej sídla firmy

Prodej sídla firmy je služba, která se stala velmi žádaná v souvislosti se službou prodej ready made společnosti nebo založení společnosti na míru. Prodej sídla firmy v Praze je klienty vyžadován zejména pro zvýšení prestiže jejich společnosti, Praha je centrem obchodu, je v ní největší koncentrace potenciálních zákazníků pro firmy.

Služba prodej sídla firmy je žádána mimo jiné také proto, že v menších obcích dochází k časté kontrole sídel společností finančními úřady a v Praze se takové velké pozornosti lze lépe vyhnout. Prodej sídla firmy je služba vhodná také pro společnosti, které nejsou určeny k dlouhodobé aktivitě.

V rámci služby prodej sídla firmy zajištujeme rovněž službu virtuální kanceláře společnosti. Virtuální kancelář z běžného poskytnutí sídla společnosti udělá komfortní virtuální sídlo se všemi administrativními náležitostmi.

Virtuální kancelář firmy zajišťuje zejména služby související s doručováním pošty, dále služby krátkodobého pronájmu jednacích místností nebo služby telefonního operátora.

Získali jste dostatek informací? Objednejte si od nás službu Prodej sídla firmy.

Kontaktujte nás
Zpět na Poskytnutí sídla firmy