Sídlo pro firmy

Euronovela občanského zákoníku z roku 2009 umožnila společnostem mít naprosto legálně virtuální sídlo či virtuální kancelář na adrese, která se liší od skutečné fyzické adresy podnikatele nebo jeho firmy. Tato praxe vychází ze svobody podnikání a usazování firem po celé Evropské Unii.

V souladu s touto praxí poskytuje i naše společnost sídlo pro firmy na adresách, které jsou pro podnikatele výhodné. Poskytnutí služby sídlo pro firmy zejména na pražských adresách přináší podnikatelům řadu výhod.

Služba sídlo pro firmy je užitečná zejména pro podnikatele, který má zájem snížit své náklady na sídlo firmy, zejména pronájem kanceláře, nemá možnost nebo zájem si koupit nebo pronajmout vlastní kancelář firmy, vyžaduje profesionální firemní image a tomu odpovídající adresu společnosti, plánuje pouze krátkodobý podnikatelský projekt nebo má zájem o služby virtuální kanceláře.

Pokud si podnikatel objedná službu sídlo pro firmy, získá reprezentativní registrační sídlo společnosti a obchodní adresu pro svou firmu, označení nemovitosti jménem společnosti, možnost nechat zapsat adresu sídla jako sídlo společnosti v obchodním rejstříku i služby spojené s přebíráním pošty.

Získali jste dostatek informací? Objednejte si sídla firmy!

Kontaktujte nás
Zpět na Poskytnutí sídla firmy