Poskytnutí sídla

Vše důležité k sídlu firmy a obchodní adrese

Poskytnutí sídla obchodní společnosti je nejčastější doplňkovou službou, kterou doporučujeme našim klientům. Woolfeholding.cz nabízí sídlo firmy jak ke koupi předzaložené společnosti, tak k nově zakládané firmě na míru, stejně jako nezávislým podnikatelům, kteří potřebují pro svou firmu adresu.

Bez sídla firmy nelze žádnou obchodní společnost zapsat do OR, protože je to bezpodmínečná povinnost podnikatele. Z mnoha důvodů však často nelze sídlo firmy umístit na vlastní adresu (byt, dům, kancelář). A nezřídka to nový podnikatel zkrátka ani nechce (zachování soukromí). Naše nabídka je však výhodná pro každého!

Díky euronovele občanského zákoníku z r. 2009 je naprosto legální mít tzv. virtuální sídlo nebo virtuální kancelář (tzn. místo, na které se OS fyzicky nenachází), takže jde v posledních letech o velmi žádanou službu, kterou vyhledávají nejen nově vznikající firmy, ale i společnosti a živnostníci, kteří jsou již delší dobu na trhu. Zmíněná novela výrazně prospěla svobodě podnikání nejen v ČR, ale v celé EU.

Přesto si při virtuálním sídle musí podnikatel (současný či budoucí) dát na mnoho věcí pozor! Na trhu je množství firem, které nabízejí virtuální sídlo pro společnost v prostorách naprosto nevhodných a pro image firmy zhoubných (často jde o sklepy, sklady, kočárkárny a podobná místa, která snižují důvěryhodnost společnosti, nehledě na problémy s obchodním soudem či českou poštou). Na Woolfeholding.cz poskytujeme sídla pouze v domech nebo nebytových prostorách, které jsou vedeny jako kanceláře. Zde je přebírána pošta a jsou zde také plněny všechny povinnosti spojené s poskytnutím sídla firmy.

Adresy sídel, která nabízíme

Sídlo firmy Praha 4

  • Jaurisova 514/4, Praha 4, 140 00

Sídlo firmy Praha 8

  • Sokolovská 192/371, Praha 8 - Libeň, 18000

Sídlo firmy Praha 15

  • nám. Přátelství 1518/4, Praha 15, 10200

Sídlo firmy Brno

  • Blatnická 4219/4, Brno, 628 00