Ready made společnosti

Informace o společnostech ready made k prodeji

Ready made společnost (RMS) = předzaložená spol. Obchodním soudem registrovaná společnost, jejímž účelem je pouze prodej novému podnikateli. RMS vzniká proto, aby byla následně převedena na jiný subjekt.

Vznik a existence RMS – RMS je tu pro podnikatele, kteří stojí na začátku své dráhy, ale už vědí, že start je velmi důležitý. Rychle, bez problémů a bez základního vkladu je k dispozici ready made společnost! Nová firma pro Vás!

Výhody RMS – nový majitel se nemusí bát zadlužení, protože jeho nová firma je sice zapsána v OR a má tak své IČO, ale nedošlo v ní k žádné obchodní činnosti, tudíž nemůže být zadlužená. Čistá firma bez účetní historie.

Služby poskytované při prodeji RMS

Ready made s.r.o.: Převedeme na vás ready made společnost s ručením omezeným. U nás máte možnost koupit i s. r. o., které je již přihlášeno k DPH;

Ready made a.s.: Převedeme na vás ready made akciovou společnost;

Ready made SE (evropská společnost): Převedeme na vás ready made evropskou akciovou společnost;

Společnosti s vyšším základním kapitálem: Převedeme na vás ready made firmu s libovolnou výší základního kapitálu.

Na Woolfeholding.cz disponujeme širokým portfoliem RMS. Bezvýhradně jsou tyto RMS určeny k převodu na koncového klienta. Garantujeme firmy bez účetní historie, bez závazků a tudíž zcela bezdlužné! Všechny mají 100% splacený základní kapitál.

Naše RMS mají sídlo v Praze. Toto sídlo však může být při převodu libovolně změněno.

Naši nabídku RMS - s.r.o., a.s. i SE naleznete na: Seznam společností.

Naše RMS jsou pro vás k dispozici okamžitě.

Výhodné ceny a rychlé vyřízení! Ceny RMS jsou konečné, nemusíte se tedy bát žádných skrytých poplatků!

Jaké výhody mají naše RMS?

  • Čas jsou peníze, a proto u nás neztratíte ani hodinu zbytečně! Vše je připraveno, vše zařídíme v nejkratším možném termínu! Rychlost je naší devízou!
  • firmy, které nabízíme k prodeji, nemají účetní historii, závazky ani pohledávky;
  • naše RMS mají zcela splacený základní kapitál;
  • naše RMS jsou okamžitě k dispozici! Po zakoupení RMS můžete ihned začít podnikat;
  • naše RMS jsou zapsány v obchodním rejstříku. Zařízeny mají volné živnosti. Nemusíte tedy na nic čekat a můžete podnikat bez dalších průtahů;
  • díky tomu, že jsou naše RMS zapsány v OR, můžete za firmu jednat ihned poté, co ji zakoupíte. Žádné další ztráty času;
  • ke koupi RMS od nás potřebujete pouze průkaz totožnosti. Vše se vyřídí při jediné návštěvě notáře;
  • naše ceny jsou konečné, nečekají na vás žádné další poplatky. Komplexní služby za rozumnou cenu;
  • woolfeholding.cz nabízí širokou paletu RMS, vč. té nejlevnější v celé republice;
  • koupí RMS u nás získáte možnost nejrychlejšího startu podnikání!

Koupě RMS je jednoznačně snazší a rychlejší alternativa tradičního založení společnosti. Díky Woolfeholding.cz je to pro vás navíc naprosto bezpracné!

RMS se staly nejpopulárnější právě díky rychlosti. Dnes jde o nejčastější způsob pořízení firmy u nás. U Woolfeholding.cz vám postačí jen průkaz totožnosti a návštěva notáře - svou vlastní firmu můžete mít zanedlouho.

Při zakládání obchodní společnosti můžete na svou novou firmu čekat dva týdny i déle, po zakoupení RMS můžete podnikat už za pár hodin! Navíc u našich RMS máte jistotu již splaceného základního kapitálu, takžej e vyšší okamžitá finanční dostupnost firmy.

Pokud máte jakékoliv dotazy k převodu RMS, neváhejte nás kontaktovat!

READY MADE společnost s.r.o. / a.s. / SE

Kontaktujte nás

Jak probíhá prodej RMS?

Bezpečí + rychlost = nejsnazší cesta jak začít podnikat! V současné době neexistuje efektivnější způsob jak získat vlastní firmu. Koupě ready made společnosti nenese žádná rizika. Vše je připraveno obvykle během jediného dne, takže když nás ráno kontaktujete, dopoledne si vyjasníme vaše představy, odpoledne dokončíme převod a večer už můžete podnikat s vlastní novou firmou! Koupě RMS u nás je tou nejlepší možností, jak koupit obchodní společnost.

Pokud chcete začít podnikat s novou firmou, je koupě RMS rozhodně nejlepším dostupným řešením.

Woolfeholding.cz nabízí stoprocentně čisté firmy, tedy firmy bez účetní historie. Naše RMS nevykazovaly žádnou hospodářskou činnost, takže máte jistotu, že nikomu nic nedluží! Tvorba RMS je naší prioritou! Zkušenosti, spolehlivost a vstřícné jednání jsou naší devízou. Neváhejte a kontaktujte nás, určitě si z naší nabídky vyberete.

Pokud tedy chcete zakoupit ready made společnost, která je zcela nová, bez jakýchkoliv závazků, čistá a připravená k okamžitému převodu a následnému podnikání, jste na tom pravém místě! U nás se vám dostane toho nejlepšího jednání a během velmi krátké doby budete mít svou vlastní novou firmu!