Založení obchodní společnosti (OS)

Vše důležité o založení společnosti

Ať už se budoucí podnikatel chystá založit si s. r. o. nebo a. s., čeká ho velké množství především byrokratických překážek. Založení obchodní společnosti je všeobecně považováno za finančně i časově náročnou proceduru. Podnikatel zakládající firmu musí znát právní předpisy, chod administrace i vědět, na koho se obrátit.

My v tom ale umíme chodit! Specializujeme se na zakládání obchodních společností se vším všudy. Stačí, abyste nám nastínili svoji představu, a my už všechno zařídíme za vás! Ušetříte drahocenný čas a ještě ulevíte nervům, které nebudou pod takovým tlakem při jednání s úředníky na přepážkách.

S námi začnete své podnikání bez problémů a bez byrokratické úmornosti. Pomůžeme vám vybrat, co je pro vás nejlepší. Obvykle už do týdne zajišťujeme zápis do OR. Přitom za vás vyřídíme všechny potřebné záležitosti, seženeme živnostenská oprávnění nebo koncese, přihlásíme vaši novou firmu k daním (z příjmu, srážková, DPH atp.).

Nechte si svou OS založit od nás! Naše nabídka:

Založení s.r.o.: založíme pro vás společnost s ručením omezeným. Spol. s r. o. přímo pro vás. V tomto případě musíte uhradit základní kapitál ze svých finančních prostředků.

Založení a.s.: založíme pro vás akciovou společnost. A. s. přímo pro vás. V tomto případě musíte uhradit základní kapitál ze svých finančních prostředků.

Založení s.r.o. s naším kapitálem: založíme pro vás společnost s ručením omezeným. Spol. s r. o. přímo pro vás. V tomto případě nemusíte uhradit základní kapitál ze svých finančních prostředků, protože ho uhradíme za vás!

Zřízení organizační složky: vyřídíme a zajistíme zápis organizační složky zahraniční společnosti do obchodního rejstříku v ČR.

Co všechno za vás zajistíme?

Jak vidíte, ušetříme vám opravdu spoustu času a běhání! Tohle vše vyřídíme za vás:

 • sepíšeme zakladatelské listiny nebo společenské smlouvy ve formě notářského zápisu;
 • prověříme název zakládané OS;
 • zajistíme čestná prohlášení a podpisové vzory statutárních orgánů založené firmy;
 • zajistíme prohlášení správce vkladů zakládané OS;
 • pro nově zakládanou firmu zařídíme souhlas majitele nemovitosti s umístěním sídla;
 • vyřídíme volné, řemeslné i vázané živnosti nebo koncese;
 • obstaráme výpisy ze všech rejstříků (obchodního rejstříku, z rejstříku trestů, katastru nemovitostí atp.), které jsou nutné k založení společnosti;
 • ověříme všechny nezbytné listiny a podpisy;
 • podáme návrh na zápis společnosti do OR;
 • přihlásíme nově vzniklou firmu k daním na finančním úřadě.

Nejvýhodnější cena za OS "na klíč"

Naše ceny za založení firmy tzv. "na klíč" jsou uváděny vč. poplatků daných zákonem.

Jestliže si u nás kromě založení OS objednáte zároveň i sídlo firmy, bude se cena pohybovat téměř pouze okolo ceny zákonných poplatků. Finančně vás to tedy vyjde podobně, jako kdybyste si zakládali vlastní firmu sami. Ale časově a administrativně ušetříte. Vše vyřídíme za vás!

Zakládání obchodních společností je naší hlavní činností. Woolfeholding.cz je specialistou v oboru, který garantuje jisté, rychlé a spolehlivé založení firmy podle vašich požadavků. Naše ceny jsou velmi vstřícné a patří k nejnižším na trhu!

Při založení společnosti u nás máte možnost objednat si sídlo už za neuvěřitelných 149,- CZK za měsíc! Bližší informace na: poskytnutí sídla.

Proč si nezakládat firmu sám?

Pokusíte-li se založit si firmu sami, čeká na vás množství především byrokratických překážek. Obrátíte-li se na Woolfeholding.cz, všechno vyřídíme za vás! Proč se potom trápit těmito a dalšími problémy:

 • prokousávat se nepřehlednými právními předpisy;
 • pracně získávat těžko dostupné informace;
 • bojovat s větrnými mlýny v podobě komplikovaného podacího formuláře pro založení obchodní společnosti (návrhu na zápis nové obchodní společnosti do OR). Tento téměř dvacetistránkový formulář (vč. nejasného vymezení příloh a nejednotnosti soudních rozhodnutí o zápisu nové OS do obchodního rejstříku - zápis do OR je nutný pro vznik OS) dokáže potrápit nervovou soustavu;
 • musíte nést významné riziko, že vám soud zkrátka zamítne zápis vaší nové OS do obchodního rejstříku (a bez toho vaše firma prostě nevznikne). S tím jsou pochopitelně spojené další časové i finanční ztráty;
 • budete-li zakládat s.r.o. nebo a.s., připravte se, že minimálně patnáctkrát vyrazíte na různé úřady a tam pochopitelně budete jednat s úředníky našeho státu;
 • jestliže se rozhodnete založit si firmu sami, čeká na vás skoro dvacítka formulářů, žádostí, návrhů a nepočítaně příloh... To už chce zkušenosti, aby to člověk zvládl ve zdraví;
 • jak uvádí WB (World Bank), průměrně trvá založení OS v ČR více než měsíc!
 • stačí, abyste udělali malou chybičku (a kdo je dokonalý?) a zápis do OR se nekoná. Každý takový omyl časově prodlužuje a finančně znepříjemňuje zakládání OS a odkládá start firmy o další dny a týdny!

Proč se svěřit do rukou odborníkům z Woolfeholding.cz?

Žádné problémy! Žádná ztráta času! Žádná byrokracie! Žádné fronty, žádné dohadování se s úředníky, žádné průtahy...

Zkrátka jen přijdete, nastíníte své představy a profesionálové z Woolfeholding.cz už se o vše postarají!

Chcete firmu? Obraťte se na nás!

Naší devízou je rychlost. Za velmi přístupné ceny nabízíme široké portfolio služeb. Proklientský přístup a založení firmy na míru přímo vám je pro nás přirozeností.

Jestliže spěcháte, může pro vás být nejlepším řešením některá z již předzaložených (tzv. ready made) společností! Pokud si u nás vyberete, můžete začít podnikat během několika hodin! Můžete tak získat už existující firmu, která však nevykazovala žádnou ekonomickou činnost a je tedy stoprocentně bezdlužná! Navíc tak můžete mít firmu, která je již dnes přihlášena k DPH. Bližší informace najdete na: ready made společnosti.

Založení společnosti s.r.o. nebo a.s.

Kontaktujte nás